РЕЗУЛТАТИ ВРЕДНИ ПАЖЊЕ

На Општинском такмичењу у кошарци, одржаном у периоду од 10. до 17. октобра 2024. године у ОШ „Бора Станковић“, у конкуренцији од 12 екипа у обе категорије, дечаци и девојчице наше школе постигли су одличне резултате.
Дечаци
Пети и шести разред  –  ПРВО место на Општини

1. ОШ „Милан Ђ. Милићевић“- ОШ „Веселин Маслеша“ 18-7
  2. ОШ „Милан Ђ. Милићевић“- ОШ „Карађорђе“ 18-16
  3. ОШ „Милан Ђ. Милићевић“- ОШ „Војвода Степа“ 28-18

Седми и осми разред  –  ПРВО место на Општини

1. ОШ „Милан Ђ. Милићевић“- ОШ „Филип Филиповић“ 27-16
  2. ОШ „Милан Ђ. Милићевић“- ОШ „Карађорђе“ 24-8
  3. ОШ „Милан Ђ. Милићевић“- ОШ „Ђура Даничић“ 18-13

Девојчице
Седми и осми разред  –  ДРУГО место на Општини
Девојчице су победиле ОШ „Вук Караџић“ и ОШ „Ђура Даничић“, а изгубиле у финалу од ОШ „Карађорђе“.
На основу постигнутих резултата на општинском такмичењу ученици наше школе (дечаци од 5. до 8.разреда) пласирали су се на Градско такмичење у кошарци које ће бити реализовано у новембру.
Обе екипе дечака водио је колега Михајло Милинчић, а екипу девојчица водила је колегиница Зорица Обрадовић.
Сви наши ученици и ученице показали су завидан ниво борбености и кошаркашког знања и на најлепши начин презентовали су нашу школу.
Ученицима и њиховим наставницима честитамо на постигнутим резултатима и похваљујемо труд и залагање које су уложили у току овог такмичења!

Спортски поздрав!